fbpx

Wiosna za pasem, na niebie więcej błękitu, a słońce przywodzi na myśl cytrusy. W kolekcjach pościeli La Mallorquina również sporo błękitów jak też jasnych odcieni czerwieni. Pastelowe barwy zachęcają do odpoczynku po ciężkiej pracy. Sama sypiam w jednej z nich i jak dotychczas sen przypomina mi o nocach przespanych w dobrych hiszpańskich hotelach. Co prawda mam jednobarwną pościel z kolekcji BASIC ale marka La Mallorquina posiada w swojej ofercie mnogość kolorów i wzorów.

Dodam jeszcze, że w przypadku pościeli posiadają w sprzedaży nietypowe rozmiary. Przykładowo poszewka na kołdrę 220x240cm nadaje się do spania we dwoje w dużym komforcie ;-). W komplecie do poszew na kołdry są poszewki na poduszki z tych samych kolekcji.

Poduszka na siedzisko

Cieszę się również na ciepłe wieczory, które stają się coraz dłuższe, wspólne grille czy biesiady na powietrzu. Wiele z nas posiada fotele ogrodowe, na których doskonale sprawdza się poduszka na siedzisko lub krzesła w równie ładne, pastelowe kolory. 
Dzięki nim każde krzesło staje się miękkim, wygodnym fotelem. W różnych rozmiarach i grubościach jak też i kolorach nadadzą stylu, ale też sprawią, że nie odczujecie tak szybko zmęczenia jak na plastiku czy drewnie i z całą pewnością będzie Wam wygodnie. Gustowne kokardki sprawiają, że poduszkę można przywiązać do oparcia krzesła lub zwiesić jako element dekoracyjny. I tak jak w przypadku pościeli, bawełniana tkanina poduszek na siedziska jest przyjemna w dotyku i umila biesiadowanie 😉