Kategoria: Poszewki na poduszki

Aktywne filtry

Poszewki na poduszki

Poszewki na poduszki – komfort i wygoda

Nasze modne, nietuzinkowe poszewki na poduszki, które są ważnym elementem każdej sypialni i nie tylko.To produkty z bardzo wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, dzięki czemu są miękkie i delikatne. W przeciwieństwie do poliestrowych zapewniają mikrowentylację skóry i świetnie się sprawdzają w przypadku alergików.Są bardzo przytulne, nad wyraz miłe w dotyku, potrafią diametralnie odmienić wnętrze. Czasem, z pozoru tak mało istotny detal może zadecydować o nastroju w kolejny dzień. Posiadają ozdobne wzory w różnych kolorach, nawiązujące do śródziemnomorskiego klimatu i zamykane są na zakładkę. Zapewniają wysoki komfort wypoczynku dzięki wysokiej jakości wykonania, a ponadto cena jest przystępna i bardzo korzystna w stosunku do jakości. W ofercie posiadamy dwa rozmiary poszewek 55x55cm i 70x80cm. Poszewki 55x55 cm posiadają subtelną ozdobę w postaci eleganckiej falbanki, bardzo łatwo odświeżają się w pralce a kolory zachowują trwałość przez długi czas. Są doskonałym uzupełnieniem naszych poszewek na kołdry i innych produktów do domowej sypialni. Poduszki o bazowych kolorach będą świetnym tłem dla poduszek dekoracyjnych, które są dostępne w rozmiarach 50x50 cm, 60x60 cm.

Słoneczna Hiszpania w Twojej sypialni. Poszewki dekoracyjne

Chcesz poczuć się w swoim domu jak w słonecznej Hiszpanii? Sprawdź nasze poduszki dekoracyjne i spraw aby Twój dom był tak przytulny jak wspaniałe rezydencje z Costa Brava. Dekoracje w postaci poszewek na poduszki jest najłatwiejszym i najtańszym sposobem na odświeżenie wyglądu sypialni. Zwróćmy uwagę, aby poduszki nawiązywały stylem i kolorem do narzuty. Weźmy również pod uwagę koce i pledy jeżeli używamy ich w sypialni. Całość powinna być spójna stylowo tworzyć elegancki zestaw dekoracyjny. Poduszki mogą nawiązywać stylem i kolorem do innych detali wyposażenia i dekoracji sypialni np. do zasłon, obicia zagłówka, fotela. Zobacz dekoracje łóżek na naszej stronie, aby zainspirować się i odmienić swoje wnętrza.

Poduszki dekoracyjne La Mallorquina mają unikatowe wzory i kolory. Wiele kolekcji nawiązuje do sztuki i architektury Gaudiego oraz innych wybitnych artystów tworzących w Katalonii. Wzornictwo oraz kolorystyka nawiązują bezpośrednio do stylu hiszpańskiego.

Zaufaj nam, tworzymy tekstylia domowe od ponad 70-ciu lat w sercu Hiszpanii - Barcelonie. Lata praktyki i doświadczeń sprawiły, że nasze artykuły są wyjątkowe i wysokiej jakości. Dekoracje jakie starannie dobieramy są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Nasze tekstylia domowe to produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. W La Mallorquina dbamy o to, aby wysoka jakość naszych tekstyliów szła w parze z przystępną ceną. Skorzystaj z naszej oferty, sprawdź dostępne produkty i dodatki - zapełnij nimi koszyk i przekonaj się, jak zmieni się Twoja kraina snu!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz informacji na temat naszych produktów, bądź szukasz porady projektanta/dekoratora wnętrz prosimy o kontakt pod numerem (+48) 692 739 913, bądź biuro@laentrada.com.pl.

Poszewki na poduszki