Kategoria: Salon

Aktywne filtry

POSZEWKA ZEUS

34,90 zł

Poduszka dekoracyjna w marynarskim stylu w piękne szaro-białe pasy. Poduszka w 100% bawełniana. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja salonu, bądź wygodna poduszka do spania. Poduszka zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary poduszki dekoracyjnej ZEUS: 40X40 lub 55x55cm. Mozna łączyć z narzutami ZEUS z naszych kolekcji. Kolor szary. Prać w temp. 30 st., nie wybielać, nie suszyć w suszarce.

POSZEWKA PERSEO

49,90 zł

Poduszka dekoracyjna w marynarskim stylu w piękne niebiesko-białe pasy. Poduszka w 100% bawełniana. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja salonu, bądź wygodna poduszka do spania. Poduszka zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary poduszki dekoracyjnej PERSEO: 45X45 lub 55x55cm. Mozna łączyć z narzutami PERSEO z naszych kolekcji. Kolor niebieski. Prać w temp. 30 st., nie wybielać, nie suszyć w suszarce.

POSZEWKA FLECOS RAYAS GRIS

49,90 zł

Poszewka na poduszkę z dekoracyjnym obszyciem dookoła. Poduszka w 70% bawełniana i 30% poliester. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja salonu, bądź wygodna poduszka do spania. Poduszka zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary poduszki dekoracyjnej: 45X45cm. Mozna łączyć z narzutami FLECOS z naszych kolekcji. Kolor: jasny szary, szary. Prać w temp. 30 st., nie wybielać, nie suszyć w suszarce.

POSZEWKA FLECOS RAYAS BEIGE

49,90 zł

Poszewka na poduszkę z dekoracyjnym obszyciem dookoła. Poduszka w 70% bawełniana i 30% poliester. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja salonu, bądź wygodna poduszka do spania. Poduszka zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary poduszki dekoracyjnej:  45X45cm. Mozna łączyć z narzutami FLECOS z naszych kolekcji. Kolor: odcienie jasnego beżu. Prać w temp. 30 st., nie wybielać, nie suszyć w suszarce. 

POSZEWKA FLECOS CELESTE

49,90 zł

Poszewka na poduszkę z dekoracyjnym obszyciem dookoła. Poduszka w 70% bawełniana i 30% poliester. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja salonu, bądź wygodna poduszka do spania. Poduszka zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary poduszki dekoracyjnej: 45X45cm. Można łączyć z narzutami FLECOS z naszych kolekcji. Kolor jasny szary, błękitny. Prać w temp. 30 st., nie wybielać, nie suszyć w suszarce. 

POSZEWKA ENJOY

49,90 zł

Poszewka na poduszkę z dekoracyjnym napisem ENJOY. Poduszka w 100% bawełniana. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja salonu, bądź wygodna poduszka do spania. Poduszka zapinana na zamek błyskawiczny. Kolor: kość słoniowa, pudrowy róż. Wymiary poduszki dekoracyjnej: 45x45cm. Prać w temp. 30 st., nie wybielać, nie suszyć w suszarce. 

Salon

W każdym domu salon jest cenetralnym punktem życia codziennego. Tam spędzamy całe dnie, popołudnia i wieczory. Warto zastanowić się, co i w jaki sposób umili nam spędzany tam czas. Na pewno ważny jest wygląd i dekoracja salonu. Firanki, poduszki dekoracyjne, kolorowe poszewki, ozdobne dekoracje mają ogromny wpływ na idealne wykończenie wnętrza oraz nasze samopoczucie. Miłe, puszyste koce przewieszone na oparciu kanapy są zarówno modnym elementem aranżacji jak i niezbędnym akcesorium dla miłośników przytulnych wnętrz.

Salon